Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 290 L | Whi
- TootjadMidea
- Mudel: MDRC405FEE01
- Saadavus: 10
-
320€
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 290 L | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 229 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 700.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 46.00 kg |
| Gross width (mm) | 1155.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Külmutusvõimsus | 14 kg/24h |
| Laius | 111.5 cm |
| Müraemissiooni klass | D |
| Müratase | 43 dB |
| Net weight | 41.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 290 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Freezer |
| Producer product name | MDRC405FEE01 |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 2 |
| Sügavus | 67 cm |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Chest |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Volume (m3) | 0.72 m |
| Vool | 1.4 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




